Obecnie na 235/40/18 szerokosc felgi 8 myslisz ze bedzie dobrze jak zaloze 255/35 na tyl i 225/40 na front?Wiesz zeby nie bylo duzych strat:( Jeszcze raz dzieki za pomoc. pozdro!
Chodzi mi o to czy auto nie bedzie za mułowate no wiesz wkońcu jest to 255 wiec opory sa wieksze niz w 235 dlatego pytam czy bedzie oki?? musze byc pewien opony które chce kupic to Bridgestone Potenza RE050 wiec wydatek kosmos Pozdrawiam:)
Jakie opony na 18-stke zalozyc oto moja sugestia 255/35 tyl i 225/40 front Czy mam racje? poprosze o porade w tej kwesti auto ma 2.0 o mocy 150km z góry dziekuje wszystkim za pomoc Pozdrawiam:)
12 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.