Ok bylem dzisiaj w aso ,powiedzieli mi ze tak ma byc 1pomarancza I 2 czerwone maja sie swiecic wszystko dziala prawidlowo ,jesli sie nie swieca to jest zle I tak mam w e46
witam e53 4.8is wlasnie wymienilem olej na taki jaki byl stosowany przez aso mobil 0w40 ,teraz przy kazdym odpaleniu na zimnym silniku mam dziwne stuki z lewej strony silnika tak jakby zawory ale nie jestem pewien ,kiedy dostanie swoja temperature stuki znikaja i jest ok na cieplym silniku wzystko jest ok czy ktos wie jak sie pozbyc tego problemu ? z gory wielki dzieki
Witam ja mam ten sam problem w 4.8 is zostaje jeda pomaranczowa I dwie czerwone czy to normalne?
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.