Witam. Mam problem z abs w E36 328 cabrio 98`. czesto pray delikatnym hamowaniu wlacza sie abs pracujac cagiem jak jakis silnik przez kilka sekund. Od casu do czasu zapala sie kontrolka abs i awaria razem. teoretycznie abs dziala bo z duzych predkosci przy awaryjnym hamowaniu dziala ok. Prosze o porade! _______ Proszę o poprawne tytułowanie wątków! Format tytułowania do przeczytania na górze działu. Pozdrawiam /mattiss