Treść opublikowana przez bejcaa
-
528 vs 540 Prosze o opinie
Witam mam pytanie czy 528 E39 manulal to dobry silnik slyszalem ze jest w miare oszczedny jak na bmw i ma dobre osiagi jakie spalnie itp w poruwnaniu do 540 automat. :roll:
-
pzy gwaltownym dodaniu gazu stuka bmw 540 E34 Automat
nie dokrecona byla dobze tam jest wszystko ok ta stara gume miala dobra tylko lozyska klekotalo ale zmienilem caly komplet.
-
pzy gwaltownym dodaniu gazu stuka bmw 540 E34 Automat
Witam mam pyttanie wymienilem ostatnio podpore z lozyskiem bo auto mi wcodzilo w wibracje nieraz miedzy 60-80km/h i mielem juszcze taki stukot pzy gwaltownym dodaniu gazu teraz po wymianie podpory auto chodzi idealnie nie ma wibracji ale jest dalej ten stukot co moze byc przyczyna?? to jest jak sie doda wiecej gazu jak sie tak zerwie tlumiki do walu nie dotykaja sluchac to bardzo glosno w kabienie jak sie dotknie tunelu w srodky tam jak jest skrzynie i teczny to jak zaczyna stukac to czyv pod reka drgania tego tunelu calego.Z gory bardzo dziekuje za wypowiedzi
-
zamek wlewu paliwa ??
rozebralem zamek wlewu paliwa i ikruszyla mi sie to kolko zembate plastikowe czy dostane gdzies to??E34
-
740 95rok PILNIE ???
Witam chcialem sie dowiedziec jakie makamenty ma e38 co w tych autach jest najbardziej awaryjne jak do starszej wersji E32 czy jest tez taka wyczymala i toporna jak E32.I jakie ceny czesci eksploatacyjne czyli zawieszenie itp porownujac do e32.Pozdrawiam
-
bmw 740 E38 manulal??
czy automat nie jest lepszy przy takich silnikach??
-
bmw 740 E38 manulal??
Witam mam kilka pytan jakie problemy minusy ma e38 jakie koszty uczymania zawieszenie czy warto kupywac e38 740 w manulalu jak z czesciami do manulala wiem ze 95% te auta to automaty itp.(utrzymanie w przeciwienstwie do e34 e32)
-
Jakie ruznice miedzy automatem a manulalem??
Witam czy sa bardzo duze ruznice miedzy automatem a manulalem silnik 4L V8 286KM (np.BMW 5) czy to sa tylko ruznice na starcie niewielkie bo wiem ze do tych silnikow to tylko 6biegowa skrzynia jest bardzo nietypowa bo wiekszosc to automaty z takim motorem.
-
ile paliwa w baku bmw 540 jak sprawdzic????
chodzi mi zeby wiedzial ile litrow paliwa mam jeszcze w baku,zeby mi pokazalo ile jest litrow w baku
-
ile paliwa w baku bmw 540 jak sprawdzic????
witam jak sprawdzic ile paliwa zostalo w baku slyszalem ze da sie to sprawdzic tylko czeba znac odpowiednia kombinacje przyciskow na komputerze ???
-
jakie zarowki ilu watowe w desce BMW 5 e34
Witam chce wymienic zarowki tylko wiem ze jest 3rodzaje chyba w desce ale chodzi mi ilu to sa watowe i czy wszystkie na 12v???.Pozdrawiam PS chce np zastopic w wylocznikach i przyciskach do otwierania szyb uzyc diod czerwonych 3mm jasno swiecocych???
-
Radio business CD w e34
Chora cena takie radi kupisz spokojnie z 350 do 400zl max ale nie polecam tych radii padaja mechanizmy wymaga czestej regulacji i laser napewno jest juz wysmigany.
-
Pzy dodani gwaltownie gazu stukot E34 540 Automat
Witam mam pytanie co to moze byc pzy dodaniu gwaltownie gazu z miejsca jak np jade 40 km na godz i wcisne pedal do spodu to pzez ok 3sekundu mam taki stukot tak jakby kolo lewarka recznego hamulca gdzies przenosi z pod auta czy moze to byc podpora?? i jeszcze jeedno pzy 1500 1600 obrotow miedzy 40-60 km na godzine auto dostaje letkich drgan poduszka silnika od strony kierowcy jest letko mokra.????
-
Problem z pokazywaniem stanu paliwa E34 540 V8?????????
Witam mam problem mianowicie na komputerze mi poklazuje 4kreski ---- tak jakby zostalo do zrobienia 15km tylko a na desce wskaznik jest ciutke powyzej pierwszej kreski rezerwa na pomaranczowo sie nie swieci co to moze byc w czym moze byc problem z gory dziekuje za odpowiedzi.BMW E34 540 V8 Automat
-
ZAMIANA SKRZYNI BMW 540V8 AUTOMAT za MANUŁAL
Witam mam 540E34 poczebuje zamienic skrzynie z automata 5hp30 w idealnym stanie przebieg 132tys pzywiozlem teraz auto po wymianie oleju w skrzyni i filtra ale chcialbym zamienic na manulala 6biegow,szukam kogos z takim samym modelem bo wszystko mozna pzelozyc na igle.Jezeli bylby ktos zainteresowany lub jakby slyszal o kims co chcialby automata to czekam na wiadomosc(podaje [email protected]). Pozdrawiam
-
automat 5hp30 na manulal E34 540 automat igla 113tys przebig
Witam co musze wymienic bmw E34 540 automat na manulal tak zeby nie bylo sladu ze bylo zmieniane z automatu na manulal.Automat stan ideal.
-
Podpora walu BMW 540 E34 rok 93
Witam gdzie jest jakas hurtownia przectawiciel np Febi lub sensowny sklep dobze zaopaczony w takie zeczy, wiem ze Febi to robi mam nawet nr katalogowy (21140) chodzi opczywiscie mi o podpore walu do modelu j/w wiem ze tez robi oslone sama gomowa firma Corteko a lozysko sie kupuje osobno np.KF prosze o informacje z gory dziekuje.Pozdrawiam
-
czy mozna zmienic oswietlanie zegarow i kompa????
Witam czy mozna zmienic oswietlenie z jasnego pomaranczowego chcialem zrobic czerwone czy mozna zastosowac diody itp prosze o wyczerpujaca informacje?? Pozdrawiam
-
[E32] falowanie obrotow na zimnym silniku po nocy np
Jka moze byc przyczyna po zapaleniu po nocy auto chodzi 10sekund dobrze potem zaczyna falowac obroty i gdzies po 20 sekundach chodzi juz rowno cala elektryka nowa kopulka swiece i kable zawory tez swiezo ustawione 0,25 luzno.czy to moze byc czujnik temperatury ten kolo termostatu ..... silnik M30 E32 3,5litra
-
735 E32 silnik M30 nie dopala na jeden cylinder
jakie moga byc przyczyny nie dopala mi na jeden cylinder dobze silnik byl robiony glowica zawory itp kopulka nie byla ruszana czy moze dawac w kosc???
-
Przeplywomierz 735 E32 silnik M30 (uchylanie klapy)Stefaneli
Jak uchylic klape w przeplywomierzu po przejsciu na gaz czy istnieja jakies urzadzenia do tego albo ktos ma moze jakis pomysl?poczebuje jak przejde na gaz aby uchlila sie klapa w przeplywomierzu bo zalozylem ten mikser stefanelli linear tylko on nie chodzi dobrze jak sie nie uchyli klapa w przeplywomierzu i nie ma wolnych obrotow zalozylem go miedzy przeplywomierzem a kolektorem.