Witam nie wiem czy to dobry dział ale chciałem zapytać czy ktoś już robił takiego swapa chodzi mi oto czy będę musiał coś dorabiać rzezbić itp czy będzie to prosta robota bo na oko wszystko musiało by być to samo jeśli chodzi o silnik wiadomo elektryke itp trzeba przełożyć tylko chodzi mi oto żeby nie było jakiegoś wałka i czy np łapy będą pasować itp czekam koledzy na odpowiedzi aha chodzi mi o zmiane silnika z 2.5tds na 2.0 vanos. 2.0 vanosa chce wsadzić do mojej e36 dawca ma być bmw e34 :arrow: