czyli jesli czujnik jest dobry to gdy czujnik jest wpięty to na przewodzie na którym nkiebyło napięcia zaraz za czujnikiem powinno byc napięcie bo czujnik działa na zasadzie przepływu prondy przez niego a przerwa musi byc gdzies dalej czy tak ?
witam niewiem gdzie problem cały czas -40 stopni na wyswietlaczu wymieniłem czujnik ten w nadkolu i dalej , napięcie na wtyczce na jednym pinie jest więc kabel caly ,czy może ma byc na obu ?
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.