Witam, mam problem pali mi się czujnik absu i kontroli trakcji, po podpięciu pod komputer pokazało błąd prawego tylnego koła, wymieniłem czujnik błąd był skasowany na kompie, ale nie pokazywało prędkości koła tylnego prawego wszystkie inne mierzyły prędkości , po przejechaniu metra lampki dalej się zapalają, wymieniłem czujnik na inny droższy jest to samo, na komputerze nie pokazuje błędów obwód jest zamknięty...Pytanie moje brzmi czy to będzie uszkodzona piasta czy może coś ze sterownikiem? POMOCY.