Skocz do zawartości

akaluzny

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akaluzny

  1. dzięki koledzy za podpowiedzi. linki do fotek nie działają. Kolego lewy halogen to ten od strony kierowcy czy od pasażera :shock: ?
  2. na komputerze w środku auta cały czas pokazuje mi -30 stopni C. Gdzie mam szukać przyczyny nie działającego termometru. Gdzie jest czujnik temperatury zewnętrznej?
  3. akaluzny opublikował(a) temat w E34
    mam wyciek oleju spod przewodów idących od filtra oleju do silnika (wyciek przy silniku chyba) Powiedzcie mi proszę czy na końcówkach przewodów są jakieś uszczelki czy porostu trzeba całe przewody wymienić?
  4. akaluzny odpowiedział(a) na akaluzny temat w E34
    NAPRAWIONE :P !!!!!! WYMIENIŁEM KOMPUTER PIERWSZY OD STRONY SZYBY I MOC WRÓCIŁA. BMW JEST MOCNE I ZRYWNE. MAM JESZCZE TROCHĘ PIERDÓŁ DO ZROBIENIA ALE TO PRYSZCZ W PORÓWNANIU Z TURBEM. KOLEGO CO MI ŻYCZYŁEŚ KRZYŻ NA DROGĘ NAJLEPIEJ ABYŚ SIĘ WIĘCEJ NIE ODZYWAŁ I NIE RADZIŁ NIKOMU WIĘCEJ. JEXDZIJ SOBIE DO WARSZTATU I TAM SIĘ MADRUJ :nienie:
  5. akaluzny odpowiedział(a) na akaluzny temat w E34
    powiedzcie mi proszę taką rzecz. Do części z napisem "turbo diesel" (chyba mieszacz) odchodzi cienki wężyk ciśnieniowy. Co tam powinno płynąć - olej, ropa czy powietrze? U mnie nic nie płynie. Tak samo od pompy wtryskowej odchodzi taki sam wężyk ciśnieniowy (z najbardziej górnej części pompy) i też nic nie płynie? Czy pompa powinna mieć w sobie olej? Sorry za nie fachowy język ale jestem początkującym
  6. akaluzny odpowiedział(a) na akaluzny temat w E34
    dziś odłączyłem komputer pierwszy od strony szyby przedniej. potem odpaliłem auto i nie wykazało żadnej różnicy tylko zgasła pomarańczowa kontrolka błędu. Zamówiłem wiec taki sam komputer i zobaczymy jak go podmienię. Pomierzyłem też napięcie na wtyczce dochodzące do części z napisem "turbo diesel" chyba mieszaczem i wykazało około 5 V?? Zciągnąłem obudowę filtra i zajrzałem w turbinę. Wiatrak w środku się kręcił wiec chyba jest sprawna?
  7. akaluzny opublikował(a) temat w E34
    Panowie pomocy. Nie mam mocy w moim aucie. Od poprzedniego właściciela dowiedziałem się że mam wsadzona pompę starego typu sterowana mechanicznie linka. Auto jest mułowate. Nie działa ekonomizer i wisi sporo kabli po poprzedniej pompie wtryskowej. Pali sie pomarańczowa kontrolka na desce. Pomóżcie mi proszę w przywróceniu mocy. Na pompie wtryskowej na samej górze wychodzi przewód do turbo sprężarki. Zdejmując go nic się nie dzieje (nie leci powietrze ani ropa - co powinno lecieć?). Czy przy dodawaniu gazu mechanizm mechanizm przy turbo powinien dawać wsuwać i wysuwać. Mam zdjęcia ale nie mogę ich załączyć. Proszę pomocy!!!!
  8. akaluzny odpowiedział(a) na akaluzny temat w E34
    dziś dotarłem do poprzedniego właściciela i wiele się wyjaśniło. okazuje się że została włożona pompa wytryskowa starego typu. Bez fachowca się nie obejdzie
  9. akaluzny opublikował(a) temat w E34
    Witam koledzy, Jestem tutaj nowy i potrzebuje pomocy. Szukałem na forum ale nie znalazłem wiele. Parę dni temu zakupiłem swoja wymarzoną bmw z problemami. Auto nie ma mocy i na zimnym silniku kopci na niebiesko. Poprzedni właściciel powiedział że turbo zostało odłączone???? Proszę pomóżcie mi zlokalizować gdzie jest turbo sprężarka w moim aucie i jak się do niej dobrać (sprawdzić czy jest podłączona). Są ze cztery wiszące kable zakończone kostkami i nie mam pojęcia gdzie je podpiąć. Zrobiłem zdjęcia ale nie wiem jak je załączyć do wiadomości. Z góry dziękuje za pomoc

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.