Witam Jak "twardną" węże po odpaleniu i na wyższych obrotach wywala płyn to obstawiałbym jednak przedmuchy do układu chłodzenia. Piszesz że głowica ok - pewny jesteś ? a uszczelka. To typowe objawy dla właśnie uszczelki a to że ma korku jeszcze nie ma nalotu z oleju to żaden dowód. olej w silniku czarny ? Pozdrawiam Wojtek
14 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.