Tempomat nie działa.Gdzie mogę znaleźć ten stycznik i jak go wymienić? Co mogło spowodować ten błąd ponieważ pojawił się zaraz po wyjeździe z serwisu a auto było podłączone tylko pod komputer
Witam.Mam problem ze światłami stopu.Po włączeniu zapłonu światła stopu palą się cały czas i nie gasną po uruchomieniu silnika.Palą się w trakcie jazdy.Ktoś może doradzić jak samemu usunąć tą usterkę? Z góry dziękuję
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.