Hehe :) No tak.ALe czy to jest Realne osiagniecie w takim silniku (seryjnym) spalania ok 9 l?? Wszak to 2,7 pojemnosci ... Nie to ze neguje ale troszke nierealne mi sie to wydaje :)
Jak w temacie. Ile on pali?? Srednio?? Tzn biorąc pod uwage ze silnik jest w dobrym stanie itp?? Bo zstanawiam sie nad takim autkiem i obawiam sie czy bede mial za co lac do niego :D Autko jest z 1985 r. Ogolnie cos moze o tym silniku?? :) Ile gazu pali a ile benzynki ?? :) Bo gazik na bank załoze :)
15 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.