Dość dziwne zjawisko... Przy jeździe stabilnej, bez przyspieszana i zwalniania (np. przy cc ustawionym na 120kmh) samochód zaczyna wpadać w dziwne, nasilające się wibracje?!? drgania idą ze środka, jakby z wału lub skrzyni. Wystarczy zdjąć noge z gazu lub przyspieszyc i wszystko wraca do normy, na jakiś czs... Nie jest to regułą ale dolegliwość jest bardzo wk.......ca! Podpora wału i inne gumy sprawdzone - jest OK, samochód ma 65tys km. Czy ktoś miał podobne doświadczenia? z góry dziękuję - Dawid