Witam, poszukuje informacji nt. przekaźnika pompy paliwa w e36. Z tego co wyczytałem na Waszym forum to jest to pierwszy z tych trzech pod tą osłoną koło skrzynki bezpieczników... Pytanko jaki układ powinien tam być? Kolejno od przodu auta biały, niebieski, pomarańczowy? Czy biały jest od pompy? Są jeszcze jakieś inne przekaźniki, albo wyłączniki anty wstrząsowe pompy czy coś? Bo nawet jak na krótko zepnę bez przekaźnika to pompa nie chodzi, ale jest na 100% sprawna bo po podaniu + na bezpiecznik od pompy, ta zapiernicza jak głupia... Gdzie szukać przyczyny??