Witam wszystkich serdecznie. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem E36 2.0 coupe Dzisiaj gdy chciałem ustawić zegar odłączyłem akumulator. Najpierw plus następnie minus. Przez przypadek podczas tej operacji kluczyk był w stacyjce w pozycji pierwszej. Gdy już go ustawiłem chciałem odpalić silnik ale coś poszło nie tak ponieważ szyby się nie domknęły i gdy włączyłem zapłon wskazówki zegarów zaczęły szaleć i było słychać pracujący przekaźnik. Oczywiście auto nie odpaliło i czeka na pomoc. Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuje.