narazie to sa tylko zamiary,ale poprostu nie moge znalezc silnika 2,4 td w dobrej cenie,a znalazlem 2,4d za male pieniadze.A jak uwazasz czy jest mozliwe,poprostu dodac turbinke z mojego starego silnika td do tego??Przypominam iz moj stary td jest padniety,ale wszystkie podzespoly posiadam i moge ich uzyc.nie wiem tylko co z ta turbina i co z pompa paliwowa,gdyz w td pompa jest elektroniczna a w dieslu jest mechaniczna???Dzieki za pomoc