Witam mam problem ktory pojawil sie juz wczesniej w tamatach ale u mnie sie to skumulowalo...... wiec: mam e30 wszystko sie ladnie nagrzewa, silniczek cieplutki... ale.... dmuchawa rzepolila i rzepolila... raz chodzila cicho raz strasznie glosno .... - jakby problem z jakims lozyskiem.... w dodatku nigdy nie grzala tak jak powinna ... powietrze cieple ale nie takie cieple jak w e30 kolegow ... a dzis wieczorem dmuchawa całkiem odmówila posluszenstwa :evil: ... z uwagi na panującą aure .. prosze o szybka pomoc !!.... dzieki