W e46 Mam problem, że zamek kierowcy zamyka się a nie otwiera z centralnego. Reszta chodzi OK. Nie wiem czy to wina zamka (rozebrałem go, ale wygląda ładnie) czy centralki lub instalacji. W zamku są dwa silniczki jeden zamyka a przy otwieraniu delikatnie rusza drugi. Nie wiem czy otwierać ma też ten pierwszy silniczek, ale w drugą stronę czy ten drugi.
188 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.