Hej Chciałem zapytać czy można gdzieś dokupić przewód do podłączenia telefonu. To że w tym podłokietniku ma siedzieć motorola V50 dowiedziałem się z tego forum. Jak kupiłem samochód to ktoś miał zamontowany zestaw parrot i zdemontował oryginalny przewód. Chciałbym powrócić do oryginalnego zestawu. Potrzebuje jednak przewodu takiego jak na zdjęciu, oraz instrukcji w jaki sposób rozebrać podłokietnik żeby go wpiąć. Mam nadzieję że usunięty został tylko przewód a nie coś więcej. A tu jest zdjęcie http://img266.imageshack.us/my.php?image=dsc00316gn9.jpg