Witam po długiej nieobecności, choć nie bywałem w tym dziale ponieważ zmieniłem swoje E34 na E36 (318 tds touring)bardzo niedawno i mam kilka problemów do wyjaśnienia.A więc moje dylematy to :dziwne piski z pompy wspomagania przy obrocie kierownicą na wolnych obrotach silnika,błędne wskazania czujnika poziomu paliwa (błąd jakieś 15 litrów)i nie działający siłownik w drzwiach pasażera (w ogóle zaginęło gdzieś zasilanie)jeśli ktoś ma jakieś sugestie to będę wdzięczny .