Witam wszystkich proszę o pomoc a dokładnie o rade mianowicie e30 kupię na pewno planuje kupić 1.6 ze względu na opłaty ale 1.6 to może mieć mój ojciec ja chcę czegoś więcej a 3.0 V8 wydaje mi się idealne mocy wystarczająco (dla mnie) spalanie w granicach rozsądku i oczywiście piękne brzmienie V8 ale czy warto pakować się w coś takiego bo nie wystarczy kupić auta i silnika co z resztą ile mniej więcej by to kosztowało licząc że mam już e30 chciałbym się dowiedzieć ile wyniosą koszty : silnika ,zawieszenia ,okablowania itp. czekam na odpowiedzi z góry dzięki wszystkim