mam pytanko do e 30 320 88 r pasuje przeplywka od e 34 525 bo mam tanio do kupienia problem z odpalaniem byl w komputerze zmienilem i problem z glowy tylko musze rozwiazac problem z obrotami dostal strzał z gazu i klapka skrzywiona pomimo gumy ktora spadla :D
na wtryski paliwo lwci i pojawia sie sygnał kiedy ma wtrysk pylic podejrzewam ze moze to byc czujnik wału wtedy wtryski nie beda szły wtedy kiedy ma byc praca silnika
witam co powiecie o bmw e 30 320 88r nie chodzi na benzynie dostaje paliwo wtryski wymienione zaworek na listwie wtryskowej wymieniony przepływomierz wymieniony dalej echo auto chodzi na gazie ale nie chce na benzynie do tego falują obroty :( czekam na jakieś podpowiedzi bo moje pomysły zostały wyczerpane może komputer ?
8 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.