Skocz do zawartości

zukar

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. zukar opublikował(a) temat w E39
    Wiem że temat powtarza sie kilka razy ale sam nie wiem co już robic.-to mój pierwszy post więc prosze o wyrozumiałość. 520 e39 m52 bez gazu od pewnego czasu problem po odpaleniu samochodu,silnik gaśnie-jak jest zimny cos zaczyna dławić silnik, jak od razu jadę nie ma mocy -gaz wciśnięty do oporu i zero reakcji. Wystarczy zgasić pokręce chwilę rozrusznikiem odpala i wszystko działa jak trzeba. Z tego co czytałem na forum to najpewniej czujnik wałka rozrządu lub separator oleju. Byłem wczoraj na komputerze tylko uniwersalny jakiś AUTOCOM i w silniku nic nie pokazało. Pare błędów było w panelu instrument -basic i central body zke 3 -ale po skasowaniu został tylko 13-Obwód 15r. Nigdzie nie mogę znaleźć rozpiski tych kodów. I tu prośba do was jest ktoś w okolicy Białegostoku kto by mógł podpiąć mnie do tego INPA lub gt1 (nie znam sie na tym) moze te programy lepiej sobie z tym poradzą...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.