Mam pytanko. Czy nalezy wymienic czujniki przy wymianie klockow w bmw 318d e90? nie wiem co mam zrobic? koles zmienil mi komplet klockow i tarcze przod, drugi klient podlaczyl komputer by wykasowac kilometry zuzytych klockow{przod 3000 tyl 4000] i pojawil sie komunikat ze ze nie da sie poprawic stanu klockow bez wymiany czujnikow. teraz swieci mi kontrolka recznego, serwis oraz czerwone auto napodnosniku. nie mam pojecia czy mam zmienic te czujniki czy podpiac tylko kompa i da sie to wykasowac? jaka jest informacja i na ile przed koncem klockow przepalaja sie czujniki