witam wszystkich klubowiczów, to mój debiut na forum :) w swojej beemce E65 730D rocznik 2007 zainstalowałem alarm - w dobrym, sprawdzonym warsztacie, w którym zabezpieczałem kilka poprzednich aut. generalnie wszystko działa ok ale dzisiaj znajomy powiedział mi, że w autach takich jak moje nie powinno się zakładać nieoryginalnego alarmu, który może powodować błedy, różnice napięć itp, może być przyczyną awarii urządzeń w aucie .... czy spotkaliście się z takim tematem, czy w ogóle się tym przejmować ?