Witam ! Jestem nowym użytkownikiem :) wiec jeszcze się uczę ale myślę że temat mogę przykleić tu, a mianowicie posiadam BMW Compact 1,6i i mam takie pytanie czy temperatura która jest pokazana na obrazku poniżej jest odpowiednia powiem tak czasem zdarzy się przyśpieszyć czasem jestem na postoju w korku a temperatura ani drgnie za 2/4 ... czekam na jakąś poradę, opinie. http://beromi.wrzuta.pl/obraz/49oOdpq1qgh/sdasdsa