Przy drukarce sieciowej to moze by poszlo tak jak mowisz, ale ja mam podlaczona drukarke na USB do Hosta na ktorym jest VMware a na mim chodzi DIS. Natomiast jesli ustawie drukarke jako Local printer to przy probie wydrukowania czegos z DIS-a, jest tylko jeden sygnal z Hosta tak jak by blad ale nic nie drukuje- w DIS-ie natomiast nie wyskakuje zaden blad. Pozdrawiam i dzieki za zainteresowanie.