Skocz do zawartości

kudlatye32

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kudlatye32

  1. kudlatye32 odpowiedział(a) na kudlatye32 temat w E32
    tez tak myslalem ze moze nie chodzic, bo przerywa delikatnie, co sprawdzic xsilver?
  2. kudlatye32 odpowiedział(a) na kudlatye32 temat w E32
    nagraj nagraj zobaczymy jak chodzi w kazdym razie jak bys chcial to mam wydech do e32 podpasowany z amg 5,5 l c-klasy mialem w 735 w rzedowce i brzmial dobrze wiec jak co to pw
  3. kudlatye32 odpowiedział(a) na kudlatye32 temat w E32
    listwy zdjete sa z tego wzgledu ze zderzak jest zdejmowany, poza tym ona byla w macie czarnym i zdarlem go papierem sciernym na wodzie do oryginalnego lakieru i zostalo jescze troche . jakis idiota na szybko pomalowal nia nie zdejmujac nawet emblematu, lakieru jescze nie wypolerowalem i dlatego tak wyglada wsiurowato
  4. kudlatye32 odpowiedział(a) na kudlatye32 temat w E32
    ja sie poparzylem najlepiej bak usunac i wsadzic mniejszy do bagaznika ale to juz jest za duzo rzeźby, a beta nigdy nie byla zagazowana tylko jest zaniedbana przez poprzedniego wlasciciela.
  5. kudlatye32 odpowiedział(a) na kudlatye32 temat w E32
    wydech tajemnica;) hehe jest poprowadzona dodatkowa rura pod zderzakiem , jest to nie zbyt bezpieczne i trzeba to odpowiednio zabezpieczyc wiec zanim bys to robil to bandaz azbestowy 20m kup , a beta przerywa delikatnie, nie wiem co to jest bede na dniach wymieniac przewody ...
  6. kudlatye32 odpowiedział(a) na kudlatye32 temat w E32
    nie wycinalem srodkowego ale na razie jest tak :
  7. Witam, prosilbym cie o rozkodowanie WBAGA81020DA22373 pozdrawiam.
  8. kudlatye32 odpowiedział(a) na kudlatye32 temat w E32
    ok skoro tak mowisz to nagram ci dokladny filmik jak chodzi i może zdiagnozujesz jakoś czy pali na wszystkie;) bo slychac rowniez delikatne przerywanie. jak skoncze robic wydech to nagram bo obecnie jest bez i nie da sie wytrzymac bez zatyczek;)) tak przy okazji poza tematem jakie przelozenie dyferencjalu jest w e32 750 , 3,15?
  9. kudlatye32 odpowiedział(a) na kudlatye32 temat w E32
    niestety sie przewraca ;)wymienie poduszki.
  10. Witam, jak w temacie mam pytanie czy kanapa dzielona od m5 e34 podejdzie do e32? pozdro
  11. kudlatye32 odpowiedział(a) na kudlatye32 temat w E32
    przepustnice albo pompy paliwa sprawdz czy dzialaja.
  12. kudlatye32 opublikował(a) temat w E32
    Witam mam pytanie ,czemu gdy zapalam samochod auto trzesie sie jakby bylo cos nie tak czy jest to wina poduszek? na postoju tez delikatnie trzesie budą ale zdecydowanie mniej . co trzeba wymienic?
  13. kudlatye32 odpowiedział(a) na kudlatye32 temat w E32
    bo bedzie jescze to podwojny aktywny wydech koncowki kwadratowe juz dorwalem filmik wstawie w przyszlym tygodniu;)
  14. kudlatye32 odpowiedział(a) na kudlatye32 temat w E32
    nie zalezy mi by ludzie srali w gacie jak bede jechac , tylko chcialem uzyskac taki bulgot jak w V8. najwyzej wytne tylko srodkowy reszta zostanie na swoim miejscu a jak bedzie kiszka to wroce do oryginalu;)
  15. Witam, prosilbym o rozkodowanie VINu WBAGBB1070DC04941
  16. kudlatye32 odpowiedział(a) na kudlatye32 temat w E32
    domyslam sie jak twoja chodzi bo tez mialem m30b35 na baranach i przelocie i wiem jak to gada ale tutaj jest V12
  17. kudlatye32 odpowiedział(a) na kudlatye32 temat w E32
    zalezaloby mi na czyms takim. :http://www.youtube.com/watch?v=vhTZMveutM0&feature=related
  18. kudlatye32 odpowiedział(a) na kudlatye32 temat w E32
    Czyli nie robic pustego koncowego bo to nic nie da? wyciac tylko srodkowy? napisaelm ze katow juz nie mam bo poprzedni wlasciciel wycial . Pozdro
  19. kudlatye32 opublikował(a) temat w E32
    witam mam pytanie, jestem na etapie modyfikacji wydechu w mojej e32 v12 i chcialbym sie dowiedziec jaki zrobic, dodam ze zalezy mi na bardzo rasowym brzmieniu ,myslalem o wybebeszeniu calkowicie tlumika koncowego (pusty) i zostawic srodkowy bez katow. zalezy mi na koncowkach kwadratowych dlatego nie chce nic innego wstawiac, jak bedzie sie to sprawowac? czy bedzie wies i glosno? pozdrawiam
  20. Witam , mam problem na obc wskazuje mi temperature -37C , czy jest to wina czujnika temperatury?
  21. kudlatye32 odpowiedział(a) na kudlatye32 temat w E32
    Witam, 750 juz naprawiona, nie były to ani przepustnice ani pompa paliwa i lewe powietrze. Samochod zaczal dzialac po wymianie licznika , nie wiem dlaczego .
  22. kudlatye32 odpowiedział(a) na kudlatye32 temat w E32
    Witam wszystkich ponownie, niestety nadal aktualny. jestem juz umowiony do elektronika ktory podjal sie sprawy, podlaczylem sie do kompa i wyszlo ze sonda lambda chociaz ciezko mi wierzyc zeby to bylo to, wydaje mi sie ze pare rzeczy w tym aucie jest nie sprawnych , poza tym nie mogl sie w ogole podlaczyc na poczatku elektronika w tym aucie to porazka . pompa paliwa zostala wymieniona wiec nie powinna sie zacinac..Pozdrawiam
  23. kudlatye32 opublikował(a) temat w E32
    Witam, wiem ze bede sie powtarzal bo juz napewno nie jedna osoba miala z tym problem jednak jest to auto naprawde skomplikowane , dlatego postanowilem napisac otoz owa beemka wkreca sie tylko do 3tys obrotow max , pojedzie 80km/h ,mam wrazenie jakby nie chodzila na jedna strone. czasami cos jej odwali i chodzi normalnie ladnie sie wkreca , jednak jest to coraz rzadziej, myslalem ze sa to pompy paliwa wymienilem i nic z tego, przepustnice sie do konca nie otwieraja , mimo wszystko znajomy mechanik je wyczyscil i tez nic z tego Swieci sie jescze kontrolka EML. i przy zmianie biegow delikatnie szarpnie. myslalem zeby pojechac do mechanika juz z tym bylem u kedzi na glogowskiej i u innych ale jak mowie co to za auto to zaden chojrak sie nie chce podjac naprawy . ktos wie co to moze byc?
  24. witam , otoz mam ten sam problem , moze ktos cos wypowiue sie w tym temacie .. :D
  25. kudlatye32 odpowiedział(a) na sebski temat w E30
    Witam , a takie male pytanie odbiegajace od tematu przemo wstawil tutaj fotke z obudowa do tych zegarow, otoz mam problem z umiejscowieniem ich do e32 i czy jest jakis sposob by wykonac taka obudowe w jakis sposob ?gdyz chetnie bym zrobil tak jak jest na fotce

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.