Treść opublikowana przez kudlatye32
-
jaki wydech do 750 V12
tez tak myslalem ze moze nie chodzic, bo przerywa delikatnie, co sprawdzic xsilver?
-
jaki wydech do 750 V12
nagraj nagraj zobaczymy jak chodzi w kazdym razie jak bys chcial to mam wydech do e32 podpasowany z amg 5,5 l c-klasy mialem w 735 w rzedowce i brzmial dobrze wiec jak co to pw
-
jaki wydech do 750 V12
listwy zdjete sa z tego wzgledu ze zderzak jest zdejmowany, poza tym ona byla w macie czarnym i zdarlem go papierem sciernym na wodzie do oryginalnego lakieru i zostalo jescze troche . jakis idiota na szybko pomalowal nia nie zdejmujac nawet emblematu, lakieru jescze nie wypolerowalem i dlatego tak wyglada wsiurowato
-
jaki wydech do 750 V12
ja sie poparzylem najlepiej bak usunac i wsadzic mniejszy do bagaznika ale to juz jest za duzo rzeźby, a beta nigdy nie byla zagazowana tylko jest zaniedbana przez poprzedniego wlasciciela.
-
jaki wydech do 750 V12
wydech tajemnica;) hehe jest poprowadzona dodatkowa rura pod zderzakiem , jest to nie zbyt bezpieczne i trzeba to odpowiednio zabezpieczyc wiec zanim bys to robil to bandaz azbestowy 20m kup , a beta przerywa delikatnie, nie wiem co to jest bede na dniach wymieniac przewody ...
-
jaki wydech do 750 V12
nie wycinalem srodkowego ale na razie jest tak :
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam, prosilbym cie o rozkodowanie WBAGA81020DA22373 pozdrawiam.
-
czemu 750 e32 trzęsie sie
ok skoro tak mowisz to nagram ci dokladny filmik jak chodzi i może zdiagnozujesz jakoś czy pali na wszystkie;) bo slychac rowniez delikatne przerywanie. jak skoncze robic wydech to nagram bo obecnie jest bez i nie da sie wytrzymac bez zatyczek;)) tak przy okazji poza tematem jakie przelozenie dyferencjalu jest w e32 750 , 3,15?
-
czemu 750 e32 trzęsie sie
niestety sie przewraca ;)wymienie poduszki.
-
czy kanapa od m5 e34 podejdzie do e32??
Witam, jak w temacie mam pytanie czy kanapa dzielona od m5 e34 podejdzie do e32? pozdro
-
problem z e32 750
przepustnice albo pompy paliwa sprawdz czy dzialaja.
-
czemu 750 e32 trzęsie sie
Witam mam pytanie ,czemu gdy zapalam samochod auto trzesie sie jakby bylo cos nie tak czy jest to wina poduszek? na postoju tez delikatnie trzesie budą ale zdecydowanie mniej . co trzeba wymienic?
-
jaki wydech do 750 V12
bo bedzie jescze to podwojny aktywny wydech koncowki kwadratowe juz dorwalem filmik wstawie w przyszlym tygodniu;)
-
jaki wydech do 750 V12
nie zalezy mi by ludzie srali w gacie jak bede jechac , tylko chcialem uzyskac taki bulgot jak w V8. najwyzej wytne tylko srodkowy reszta zostanie na swoim miejscu a jak bedzie kiszka to wroce do oryginalu;)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam, prosilbym o rozkodowanie VINu WBAGBB1070DC04941
-
jaki wydech do 750 V12
domyslam sie jak twoja chodzi bo tez mialem m30b35 na baranach i przelocie i wiem jak to gada ale tutaj jest V12
-
jaki wydech do 750 V12
zalezaloby mi na czyms takim. :http://www.youtube.com/watch?v=vhTZMveutM0&feature=related
-
jaki wydech do 750 V12
Czyli nie robic pustego koncowego bo to nic nie da? wyciac tylko srodkowy? napisaelm ze katow juz nie mam bo poprzedni wlasciciel wycial . Pozdro
-
jaki wydech do 750 V12
witam mam pytanie, jestem na etapie modyfikacji wydechu w mojej e32 v12 i chcialbym sie dowiedziec jaki zrobic, dodam ze zalezy mi na bardzo rasowym brzmieniu ,myslalem o wybebeszeniu calkowicie tlumika koncowego (pusty) i zostawic srodkowy bez katow. zalezy mi na koncowkach kwadratowych dlatego nie chce nic innego wstawiac, jak bedzie sie to sprawowac? czy bedzie wies i glosno? pozdrawiam
-
problem z temperatura e32 750 -37C
Witam , mam problem na obc wskazuje mi temperature -37C , czy jest to wina czujnika temperatury?
-
problem z e32 750
Witam, 750 juz naprawiona, nie były to ani przepustnice ani pompa paliwa i lewe powietrze. Samochod zaczal dzialac po wymianie licznika , nie wiem dlaczego .
-
problem z e32 750
Witam wszystkich ponownie, niestety nadal aktualny. jestem juz umowiony do elektronika ktory podjal sie sprawy, podlaczylem sie do kompa i wyszlo ze sonda lambda chociaz ciezko mi wierzyc zeby to bylo to, wydaje mi sie ze pare rzeczy w tym aucie jest nie sprawnych , poza tym nie mogl sie w ogole podlaczyc na poczatku elektronika w tym aucie to porazka . pompa paliwa zostala wymieniona wiec nie powinna sie zacinac..Pozdrawiam
-
problem z e32 750
Witam, wiem ze bede sie powtarzal bo juz napewno nie jedna osoba miala z tym problem jednak jest to auto naprawde skomplikowane , dlatego postanowilem napisac otoz owa beemka wkreca sie tylko do 3tys obrotow max , pojedzie 80km/h ,mam wrazenie jakby nie chodzila na jedna strone. czasami cos jej odwali i chodzi normalnie ladnie sie wkreca , jednak jest to coraz rzadziej, myslalem ze sa to pompy paliwa wymienilem i nic z tego, przepustnice sie do konca nie otwieraja , mimo wszystko znajomy mechanik je wyczyscil i tez nic z tego Swieci sie jescze kontrolka EML. i przy zmianie biegow delikatnie szarpnie. myslalem zeby pojechac do mechanika juz z tym bylem u kedzi na glogowskiej i u innych ale jak mowie co to za auto to zaden chojrak sie nie chce podjac naprawy . ktos wie co to moze byc?
-
Bmw 750 raz ok, raz zmulona...
witam , otoz mam ten sam problem , moze ktos cos wypowiue sie w tym temacie .. :D
-
Dodatkowe zegary w E30 cabro
Witam , a takie male pytanie odbiegajace od tematu przemo wstawil tutaj fotke z obudowa do tych zegarow, otoz mam problem z umiejscowieniem ich do e32 i czy jest jakis sposob by wykonac taka obudowe w jakis sposob ?gdyz chetnie bym zrobil tak jak jest na fotce