mam 525 m-pakiet 2003 jestem laikiem poniewaz to pierwsze auto takiej klasy . gdy zapalam zaplon zapala mi sie kontrolka inspekcji na zoltej diodzie ostatniej a pochwili gasnie co to oznacza ? :roll: MOD EDIT: Zanim następnego posta popełnisz to bądź uprzejmy i zapoznaj się z tym tematem viewtopic.php?f=72&t=117571 a potem tym viewtopic.php?f=72&t=117890 W dniu dzisiejszym tylko ostrzeżenie