Witam mam problem w mojej 320 D silnik M47 podczas przyspieszania na 3 biegu od 2 tys obrotow do 3 tys obrotow zaczyna strasznie stukac w okolicy skrzyn biegow w srodku bardzo slychac to miedzy fotelami kierowcy i pasarzera jak by obijanie rury wydechowej o oslone czy cos podobnego ale to chyba nie to w sumie tez na 2-ce lub 4-ce tez tak mi obija ale nie czuc tego tak bardzo jak na 3-cim biegu co to moze byc poduszki pod skrzynia czy tez silnika nie ma problemu z ruszaniem nic nie szarpie ah mam wybite wahacze ale to raczej mysle nie problem dzieki za pomoc hej