Dzieki :) tak zrobię. A jeszcze mam pytanie: byłem dzisiaj w sklepie i koleś mi powiedział ze przewody zapłonowe muszą byc orginalne za 350zł ze na tanich podróbkach moze nie palić! Prawda to???
Mam problem ze moje E30 1.8 przerywa na bezynie do 3000tys obr. potem idzie normalnie. i jeszcze jedno prawdopobobnie mam nie dogrzany silnik temperatura pokazuje na koncu niebieskiej. Na gazie chodzi normalnie, nic jeszcze nie wymieniałem tydzien temu kupiłem moje pierwsze E30. pozdrawiam
9 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.