Witam. Mam pytanko do was. Mam BMW E39 520i niestety ten 2.0 w benzynie dla mnie jest już za słaby i problem tkwi w tym, czy można po prostu przerzucić silnik 2.0 na 2.8 czy lepiej, kupić już BMW z silnikiem 2.8? Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi. @BTW Jeszcze jedno pytanko. Gaśnie mi silnik, sam od siebie. Objawy są takie, że dojeżdżam na skrzyżowanie, hamuję powoli, wciskam sprzęgło, zatrzymuje samochód do 0 i gaśnie. Nic temu nie towarzyszy, żadne kontrolki się nie zapalają. Proszę o odpowiedź.