Jesli by potraktowac wiatrak i koło pasowe jako jedną częsc to rusza sie ona w ubudowie pompy wody. jak silnik pracuje to całosc lata jak z ósemkowane koło od roweru i przy tym słychac ze cos sie telepie
Mam problem z wentylatorem który to polega na tym ze ma luz, rusza sie poprostu. Rusza sie wiatrak razem z kołem pasowym?? Da sie to jakos dokręci ,czy jak zawsze w przypadku bmw trzeba wymienic wszystko na nowe?? :twisted: Oby dał osie dokręcic bo jzu mam dosyc wydatków;/
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.