Witam nie znalazlem tematu ktory moglby mi pomoc wiec pisze do was z zapytaniem prosba zakupilem moja 318 i wszystko fajnie i cacy... ale jednak jest jedna denerwujaca mnie rzecz... halasujacy most... co moze byc przyczyna tego i co moge na to poradzic (oprocz wymiany go jak na razie bo to ostatecznosc)? i czy moze macie jakis schemat budowy tego mostu z gory dziekuje za pomoc
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.