Witam Założyłem sobie jakiś czas temu nbt hu w e60 i mam 2 problemy. Pierwszy to jaką antenę muszę kupić pod radio DAB czy 2 może są potrzebne? Może jakieś uniwersalne na szybę? Bo w radiu są 2 fakry zielona i żółta do DAB-A jak to podpiąć najlepiej ? A drugi problem to po dołożeniu logic 7 tylny parktronic jest tak głośno że aż ogłusza jest gdzieś w opcjach w kodowaniu możliwość ściszenia samego tyłu ? Bo przód jest ok. Przewaliłem esysa i nic nie znalazłem takiego do pdc Amp60 zaktualizowany do najnowszej wersji. Czy wymiana wzmaka na jakąś wersję z serii F tylko może pomóc ?