Treść opublikowana przez Biela_Tczew
-
e39 Wbadm11040gp19623 Ostroleka
Biela_Tczew odpowiedział(a) na gruby83pl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo przeciez tak nasi handlarze kupuja swoje perelki na zachodzie,wszyscy dla nich trzymaja dobre i zadbane egzemplarze.
-
BMW E39 WBADM71050GU53158
Biela_Tczew odpowiedział(a) na PC06 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo R6 wiec konstrukcja ta sama co 3.0d bardzo udane silniki,jesli dobrze trafisz. Ten 2.0d 136km kolega mial w e46 i sluzyl mu 3lata bez zarzutu
-
E39 2.8 193km 1997r VIN WBADD610X0BR22493
Biela_Tczew odpowiedział(a) na pn111 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWolalbym wersje z 2013 roku :D Jak mozna tak auto zeszpecic tymi ,,fajnymi dodatkami"
-
E60 550i VBANW51030CT30792
Biela_Tczew odpowiedział(a) na dezz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak wyzej.Tez jestem ciekaw
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Mnie bardziej ten minionek w zderzaku zastanawia,ludzka wyobraznia :duh:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://m.ebay.co.uk/itm/BMW-E46-325i-M-sport-2003-/281967192638?nav=SEARCH
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
,,gdybym mogl cofnac czas" :cry2:
-
Co sądzicie E46 coupe 330Ci WBABD510X0PK16483
Biela_Tczew odpowiedział(a) na Benek 036 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrafnie powiedziane :D Swoja droga ze koles nie kazal sobie doplacic za ta ,,sportowa,,galke zmiany biegow
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
Biela_Tczew odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZgadzam sie,dobrze traktowany silnik dlugooo posluzy,kolega mial ok.5 lat taka E39 z tym silnikiem i nigdy nie narzekal :cool2:
-
E60 550i VBANW51030CT30792
Biela_Tczew odpowiedział(a) na dezz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wyglada zle,jak kolega wyzej napisal mogla byc flotowka
-
M5 F10 WBSFV91010C581448 UWAGA! Korekta + Akcyza
Biela_Tczew odpowiedział(a) na wujekwaldus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWlasciwie nie rozumiem dlaczego zdejmowac 18tys przebiegu?czemu to ma sluzyc?ok gdyby z ponad 200tys zdjal do tych 137tys A moze to handlarz z gatunku ,,nie zdejme czego kolwiek z licznika to nie zasne"
-
bmw e90 320i WBAVA710X0KR37949
Biela_Tczew odpowiedział(a) na bolo73 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFajny ten ,LIFT, :D
-
E92 335i WBAKG71060E714002 - KOREKTA
Biela_Tczew odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTez to zauwazylem :) sie boja ze zaraz ktos z jakiejs turbokamery czy innej autosciemy sie zjawi :p
-
E46 325 Mpakiet WBAEV31030KL35567
Biela_Tczew odpowiedział(a) na Xpload temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGolas ale grill masz do wyboru czarny albo srebrny :D no i te 200km
-
E46 325 2003 M-Pakiet Włocławek WBAEV320XOAC90652
Biela_Tczew odpowiedział(a) na Maro345 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż325CI w sedanie :mrgreen: to ci nowosc,sprzedajacy wie co sprzedaje?ze zdjec wiele nie zobaczysz bo sa ich 3 Popros o wiecej
-
Bmw e38 735i WBAGG41010DN62575
Biela_Tczew odpowiedział(a) na chenia temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSztuka z mojego miasta,szkoda ze za granica bo chetnie bym podejrzal ja i zobaczyl co jest na rzeczy. Kierownica M zgadza sie ale to tylko tyle,przebieg do weryfikacji
-
E46 Staszów WBAAS71070FY27669
Biela_Tczew odpowiedział(a) na PC06 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCytuję to, do czego się odnoszę - a tutaj akurat się z Tobą nie mogę zgodzić. Mam pewne doświadczenie z E46, którym poruszam się już 8 rok i śmiem śmiało twierdzić, że z niebitym E46 rdza nie ma nic wspólnego. Tym bardziej z przednimi błotnikami. Owszem rdzewieje ale wiesz co :?: :?: :?: spieszę Ci wytłumaczyć. Otóż oryginalne błotniki E46 są bardzo drogie i często ludzie którzy sprowadzają auta uszkodzone wstawiają tam zamienniki z czarnej stali, które można kupić po 145zł brutto ( oryginał 1230zł brutto ). Owe zamienniki rdzewieją właśnie na potęgę. Ja w moim e46 rdzy na błotnikach nie mam żadnej - dodatkowo jeden z błotników jest na dole przerysowany od drutu, który leżał na ulicy. Niczym tego nie zaprawiałem i muszę przyznać, że nawet miejsce, które jest przerysowane nie rdzewieje. Także obalam teorię o rdzewiejących E46, które nie są po naprawach blacharskich. Rdzewieją natomiast końcowe odcinki przewodów hamulcowych tylnych. P.S. Tu nie tylko przód jest źle spasowany ale także prawy tył Pozdrawiam Wtrace i moje 3 grosze do temaru rdzy,rowniez mam e46 z 2002r nigdy nie bita,jezdze nia juz drugi rok i zero rdzy gdziekolwiek
-
F11 520D XDRIVE WBA5J51090D100330
Biela_Tczew odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto flotowe,badz prywatne ktorego przeznaczeniem jest dowozic pana dyrektora/prezesa komfortowo wygodnie z miejsca na miejsce dosc czesto,nic dziwnego ze taki przebieg. Sam mam kumpla ktory na konferencje i spotkania smiga co chwila firmowa F10 520d robi ok.60-70tys km na rok a czasem i wiecej
-
E92 330D WBAWD51050P065313 Goczałkowice-Zdrój
Biela_Tczew odpowiedział(a) na maner temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBoczek kierowcy tez mocno wytarty jak na te 150tys
-
E46 Staszów WBAAS71070FY27669
Biela_Tczew odpowiedział(a) na PC06 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażEwidentnie zle spasowana maska wzgledem blotnika od strony pasazera,kierownica obszyta?(bo mi sie wydaje)galka tez jakos dziwnie swiatlo odbija i zdjecia zrobione zeby jej malo bylo widac,auto moze byc miną
-
BMW 535d WBAPX91020CU58633
Biela_Tczew odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokladnie jesli daleko nie masz to podjedz i zabierz ja na dokladniejsze ogledziny plus do DRAY'a po historie,ogolnie autko ladne,niedawno sam taka ogladalem dla swojej kobiety ale suma sumarum nie kupilem
-
e60 530xi WBANF73586CC34012 Inowrocław
Biela_Tczew odpowiedział(a) na balor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTez mi sie to rzucilo w oczy,I ten brak zdjec zegarow :duh: ciekawe jakie jeszcze ,,rodzynki,, kryje to auto...
-
E46 330i Toring Mpak WBAEN51000PC41311 DUŻA KOREKTA
Biela_Tczew odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPopieram kolege :cool2:
-
E46 330i Toring Mpak WBAEN51000PC41311 DUŻA KOREKTA
Biela_Tczew odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBardzo ciekawy,ktos musial bardzo lubic podroze tym autem Dlaczego sądzisz że benzynami nie robi się km. Tylko w Polsce benzyny a zwłaszcza diesle, służą do stania w garażu lub pod domem. Sam mam taka sztuke i robie nia duzo mil wiec postanowilem zagazowac bo gdybym mial jezdzic te mile na benzynie to nie oplacaloby mi sie.
-
E34 M5 1989 WBSHD91050BK01139
Biela_Tczew odpowiedział(a) na mole temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMarzenie :D piekny okaz