Może mi ktoś pomóc wymieniłem silnik w moim aucie i cała wiązke elektryczną od komputera i komputer na starym komputerze nie odpalał wszystko podłączone ale zabrakło mi podłaczenia do skrzyni biegów nie działa też czujnik parkowania wiązka elektryczna jest inna może ktoś wie jak podłaczyć czujnik z skrzyni biegów do świateł cofania :mad2:
Wreszcie jest nowy silnik ale nie działają mi światła cofania i czujnik parkowania niewiem czy steruje tym komputer bo mnie wymienili a przed wymianą działały :shock:
Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie znajduje sie czujnik w skrzyni biegów do lamp cofania nie działaja też czujniki parkowania proszę pomóżcie może ktoś wie jaki bezpiecznik jest zato odpowiedzialny sam nie umiem nic poradzić :mad2: :cry2:
Czy ktoś wie jak ustawić radio za każdym razem gdy wyłączam samochód i ponownie zapalam radio włącza się ale ustawienia się zmieniają gra tylko głośnik z przodu od kierowcy próbowałem wszystkiego ale bez instrukcji chyba nic nie zrobie wie może ktoś jak to ustawić :wink:
Stukają panewki wymiana na nowe nominalne nic nie dała mam pytanie jak myślicie lepiej robic silnik szlify itd czy szukać nowego silnika :(MOD EDIT: Zatytułuj temat zgodnie z regulaminem bo poleci do kosza :nienie:
zaczeła stukać panewka rozebrałem spód wszystkie ok oprócz jednej której nie było na wale nie było rys nic wymieniłem wszystkie a stukanie jest dalej co jeszcze moglo się zwalić pomóżcie
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.