Witam przymierzam się do zakupu BMW e39 raczej z silnikiem benzynowym. Mój budżet to około 16 tys złoty. W aucie będzie musiał znaleść się gaz. Silniki które mnie interesują to 2 litry, 2,5 lub 2,8 litra który z tych silników polecacie który jest najlepsze chodzi mi zarówno o ekonomike jak i dynamike. Ile spalają powyższe silniki oczywiście chodzi mi o wyniki na gazie?? I jak ma się kwota ubezpieczenia OC w zależności o tych pojemności?? Na co szczególnie zwrócić uwage przy oglądaniu takiego autka?? I jak oceniacie swoje autka??