witam mam pewien "malutki problem " mam JEDYNKE ktora miala uszkodzona listwe kierownicza (maglownice) kupilem inna listawe, ktora nie ma luzu, nie cieknie itp jest poprostu ok a auto na prostej rownej drodze delikatnie myszkuje a w koleinach i na nie rownosciach mocno rzuca ,bardzo zle sie jedzie trzeba uwazac (zbieznosc ustawiona) co moze byc przyczyna takiego stanu rzeczy , szerokosc opon (bo z tylu mam 215 a z przodu 205) , zle ustawiona zbieznosc , czy tez jakis luz gdzies ?? , mial ktos taki przypadek jesli tak albo ktos cos wie na ten temat prosze o pomoc