witam Ojciec ma problem z owa lampa w klapie bagaznika E39 Tourning 525D , jest gdzies slaby styk albo na kostce , albo w samej lampie , co jakis czas gasnie i wyskakuje blad na kompie pokladowym , pukniecie reka w lampe zapala ja , probowal to wyjac ale mowi ze nie ma zielonego pojecia jak sie tam dobrac bo wszystko jest zabudowane , slyszal ze jakis plastik trzeba ciac a pozniej to zakleic ? moze ktos mi podpowiedziec jak sie tam dobrac ? odrazu mowie ze tego nie widzialem na zywo , wiec nie wiem w czym ma problem.