Dzięki trudno będe jeździł wolniej poniżej zera ale rozumiem że jak śniegu nie ma to można śmiało pocinać na tych oponach?Podobają mi się te Continentale szkoda by ich mi było teraz sprzedawać. Pozdro
Witam na dniach zakupiłem opony firmy Continental 810S wraz z Alufegami, rozmiar 235/45 R17. Patrzyłem na rozstaw śrub jest taki sam mam tylko wątpliwości czy koła będą dobrze pasować, jeszcze ich nie zmieniałem co prawda gdyż zimy nie ma. Ale sądzę że będą oki tylko pytanie czy nie będą lekko za grube.? Pozdrawiam Proszę o odp
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.