Wczoraj uderzyłem w tył innego auta nie mocno bo wygiol mi sie lekko tylko przedni grill a zderzak jest cały na miejscu, ale mam problem ze skrzynia biegów najprawdopodobniej się przesunęła, 1 nie wchodzi chyba ze ja będę trzymał to wtedy ruszy auto ale jak tylko bede ja trzymał cały czas bo tatko odbija s powrotem na luz i tak samo z 3 i chyba 5 tez ale 2 i 4 wchodzą bez problemu. Macie może pojecie co się mogło stać . Dzieki