Bardzo nietypowa "usterka" :!: : po przekręceniu stacyjki nagle samoczynnie włączają się wycieraczki, przechodzą po szybie raz, zaczyna mrugać kontrolka ABS, przestaje działać klimatyzacja, pokrętło nawiewu włącza wycieraczki, które chodzą przerywanym wolnym biegiem, słychać cykanie pod schowkiem... Proszę o pomoc.... Zna ktoś podobną historię... :?: :( Słyszałam już, że np.: -może być stopiona wiązka przebiegająca spod schowka wzdłuż ściany grodziowej do tablicy zegarów -brak masy gdzieś -jakieś zwarcie od wilgoci -uszkodzony moduł komfortu :cry2: