witam. po pierwsze chciałem się przywitać. nie mam jescze i nigdy nie miałem BMW ale trafia mi się "okazja". mianowicie e21 za śmieszne pieniądze(co w praktyce oznacza ze jest cała do remontu). tylko jest pytanie czy w e21 jak na klapie pisze 316 to to jest silnik 1600cm???? na prawde w tych sprawach jestem laikiem. zawsze mi sie wydawało ze tak wlasnie jest w BMW ale niewiem jak jest w tym akurat modelu. prosze o wyrozumialosc. pozdrawiam. mateusz