Skocz do zawartości

Karolinho

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Karolinho

  1. podpora wału była wymieniana jakies 3 tys km temu, poduszki pod silnikiem jakies 500km temu i łącznik również był wymieniany jakies 5tys km temu.A te piski ktos wie co to moze byc?
  2. Karolinho opublikował(a) temat w E46
    Witam gdy zmieniam bieg z 1 na 2 to słychać jak coś wali od spodu dzieje sie to przy dunamicznej jezdzie oraz słychac piski w aucie ale nie sa one z nawiewu bo nawet na wył je słychac szczególnie przy nie wysokich obrotach silnika. Dzieki z góry
  3. Karolinho opublikował(a) temat w E46
    Mógłbym prosic kogoś o wysłanie jakiejś dobrej i prostej instrukcji montażu ringów ccfl
  4. Przyczyna to zaśniedziała kostka.
  5. Witam.Mam problem po wymianie żarówki mijania (H7) nadal mi nie działa nowa żarówka? Nawet stara żarówka nie wygląda na spaloną...
  6. Jak moge sprawdzic czy mam podgrzewane lusterka?
  7. Karolinho odpowiedział(a) na Karolinho temat w E46
    U mnie wygląda to tak webasto za kazdym razem sie włącza ale tak jakby nie odpalało ... Mi nic nie ubyło z płynu. A konkretnie mi chodzi oto czy jesli webasto działa poprawnie to dymek spod auta to sa normalne spaliny czy zimne powietrze.Logicznie mysląc to powinny byc jednak ciepłe spaliny.
  8. Karolinho odpowiedział(a) na Karolinho temat w E46
    Nie wiem tak naprawde, znaczy sie napewno jest to webasto a nie dogrzewacz, mam klimatronic ale nie ma komputera a webasto sie załącza tylko automatycznie.
  9. Karolinho opublikował(a) temat w E46
    Witam.Mam pytanie webasto mi sie włącza słychać ale nie widac wogóle dymku z samochodu a kiedys jak sprawdzałem to szło cos z pod spodu ale nie były to ciepłe spaliny. Co może byc? Dzięki z góry.
  10. Karolinho odpowiedział(a) na Karolinho temat w E46
    Dzwięk powietrza pochodził z pękniętej gumowej rury od EGR.A płyn od wspomagania uciekał prawdopodobnie przez korek i go wymieniłem narazie jest ok.
  11. Karolinho odpowiedział(a) na Karolinho temat w E46
    Właśnie auto nic nie dymi.
  12. Karolinho opublikował(a) temat w E46
    Witam.Mam problem przy dodaniu gazu słychać wyrażny dzwiek powietrza, ktorego wcześniej nie było oraz i jakby mocy były nico mniej. Razem z tym pojawia sie płyn od wspomagana zaraz przy wlewie od wspomagania i za kazdym razem kiedy przeczyszcze na nowo sie pojawia.A wspomaganie chodzi normalnie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.