Skocz do zawartości

SERATO

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SERATO

  1. SERATO odpowiedział(a) na bigger temat w E60, E61
    mam i dziala,ale bez wiedzy o programowanie niebedzie dzialalo tylko mrygalo nebedze tez ringow gdy pali sie Xenon i niebedzie powitania swiatlem z ringow! Tak jak mowie bez wiedzy to lipa wstawie jutro maly filmik
  2. nowy soft na silnik i skrzynie i powino grac
  3. czesto ten blad sie pokazuje gdy bateria juz zaczyna padac lub cos z softem niegra. Jak pracuje skrzynia,w miare normalnie czy szarpie?
  4. zobacz czy wtyczki czasem sie nierozpialy,lub jedna z tych 3
  5. kazdy ASO powinien wam wystawic liste ja nie to maila do BMW z prozbo o Ausstattungsliste i otrzymasz PDF na maila
  6. no to czyli reaguje na wszystko co sie bedzie kolo czujnika krecilo,jak dla mnie....... :mad2: jak muwie to moje zdanie
  7. noga??????? niewidzialem nic nigdy takiego!! czyli jak pies przeleci to tez sie otwiera,czy VW skanuje tylko nogi :duh:
  8. zmieniarki E60 nieczytaja,nieumieja MP3. i nebeda :norty:
  9. :cool2: kurde wydalo sie :mad2:
  10. czyli mapa dziala bez problemu
  11. SERATO odpowiedział(a) na Kruk temat w E60, E61
    ooooo jakis dobrej duszy
  12. SERATO odpowiedział(a) na mario330d temat w E60, E61
    moze gdzies jakis kabelek jest nadlamany
  13. I-Drive Controler wystempowal w Roczniku 2008 z wejsciem Navigacji CIC z dyskiem twardym w normalnych CCC byly normalne Controllery. Navigacja Buisenes tez miala nowy Controller od rocznika 2008,09
  14. SERATO odpowiedział(a) na mario330d temat w E60, E61
    czyli brak mocy. Moze to byc przeplywomiesz casami,miale kiedys taki blad,ale w nim chodzilo o zbyt duzo wydawanychspalin. Komunikat byl ten sam Swiece niepowoduja tego bledu,poniewasz siec Disel do jazdy niepotzrebuje. Siece w Dislu sa tylko aby go odpalic doniczego wiecej
  15. jesli wiecej bledüw bedzie sie pokazywalo i niebeda gasly to alternator jesli tylko Navigacja i monitor sie wylacza Soft
  16. popierwsze starsze BMW pracuja na podstawie ZCS,niewiem czy wiadomo o co chodzi
  17. ale to nie VW,AUDI,SEAT,Skoda itd. :norty:
  18. i dotego trzeba umiec sie tym opsluzyc,a nie tylko cos tam odpisac ,tylko tak na marginesie :norty:
  19. SERATO odpowiedział(a) na morfeusz82 temat w E60, E61
    nie system niepozna zmieniarki,zrzeba programowac!
  20. SERATO odpowiedział(a) na morfeusz82 temat w E60, E61
    sorry ale tu jest tylko opisane jak to otwozyc,myslalem ze to wiadome. Chodi tylko oto ze jak to sie rozlaczy i zwiadlowody ( LWL ) rozlonczy niebedzie ani TEL.,TV,i wszystkiego co z tym zwiazane tak jak i HUD. Dlatego po rozlaczeni trzeby koniecznie zamotowac ta zmieniarke i zamknac kolo LWL
  21. ja bym sie cieszyl ze takie cos mam Co niewiezysz mu zbyt czy jak?
  22. SERATO odpowiedział(a) na luko32 temat w E60, E61
    pierwsza fotka to prawdopodobnie rok 2007 z Navi-Pro znany pod CCC i normalny Controller HIGH Droga to Skrzynia Sport Automatic i prawdopodobnie Navigaja multimedia znana pod CIC wajchy roznia sie tylko tym ze jepierwsza to zwykly automat,a druga Sport Automatic
  23. kazdy fachowiec ktory ma troche pojecia zrobi to tobie za maly pieniadz
  24. SERATO odpowiedział(a) na frodo temat w E60, E61
    to normalne ze strajhkuje CCC czytniko niedaja sobie zbyt rady z taka duza iloscia danych i przewaznie zawiesza sie system jna mam tez 2010 mape z wszystki,Radary itd. pasuje na 4,7 GB i dziala jak zloto bez zawieszania systemu
  25. SERATO odpowiedział(a) na frodo temat w E60, E61
    jaka miales plytke 8,4GB?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.