Treść opublikowana przez SERATO
-
Żarniki HID w Ringach?
mam i dziala,ale bez wiedzy o programowanie niebedzie dzialalo tylko mrygalo nebedze tez ringow gdy pali sie Xenon i niebedzie powitania swiatlem z ringow! Tak jak mowie bez wiedzy to lipa wstawie jutro maly filmik
-
Getriebe gestort! Gemassigt fahren
nowy soft na silnik i skrzynie i powino grac
-
Getriebe gestort! Gemassigt fahren
czesto ten blad sie pokazuje gdy bateria juz zaczyna padac lub cos z softem niegra. Jak pracuje skrzynia,w miare normalnie czy szarpie?
-
Nie świecą ledy biegów w automacie
zobacz czy wtyczki czasem sie nierozpialy,lub jedna z tych 3
-
VIN - prośba o rozkodowanie
kazdy ASO powinien wam wystawic liste ja nie to maila do BMW z prozbo o Ausstattungsliste i otrzymasz PDF na maila
-
E61 Zestaw naprawczy hydr. klapy instrukcja str. 4
no to czyli reaguje na wszystko co sie bedzie kolo czujnika krecilo,jak dla mnie....... :mad2: jak muwie to moje zdanie
-
E61 Zestaw naprawczy hydr. klapy instrukcja str. 4
noga??????? niewidzialem nic nigdy takiego!! czyli jak pies przeleci to tez sie otwiera,czy VW skanuje tylko nogi :duh:
-
E60 - Instalacja zmieniarki CD
zmieniarki E60 nieczytaja,nieumieja MP3. i nebeda :norty:
-
[E60] Montaz nawigacji CIC HDD do auta przed liftowego.
:cool2: kurde wydalo sie :mad2:
-
[E60] Montaz nawigacji CIC HDD do auta przed liftowego.
czyli mapa dziala bez problemu
-
TV free w E60 Jak ????!!!
ooooo jakis dobrej duszy
-
530d blad Leistungsabfall
moze gdzies jakis kabelek jest nadlamany
-
NOWY i DRIVE w e60 od kiedy?
I-Drive Controler wystempowal w Roczniku 2008 z wejsciem Navigacji CIC z dyskiem twardym w normalnych CCC byly normalne Controllery. Navigacja Buisenes tez miala nowy Controller od rocznika 2008,09
-
530d blad Leistungsabfall
czyli brak mocy. Moze to byc przeplywomiesz casami,miale kiedys taki blad,ale w nim chodzilo o zbyt duzo wydawanychspalin. Komunikat byl ten sam Swiece niepowoduja tego bledu,poniewasz siec Disel do jazdy niepotzrebuje. Siece w Dislu sa tylko aby go odpalic doniczego wiecej
-
E60 radio, CD i cała reszta zanika co chwile
jesli wiecej bledüw bedzie sie pokazywalo i niebeda gasly to alternator jesli tylko Navigacja i monitor sie wylacza Soft
-
[EXX] Mata pasazera-eliminacja przez wlutowanie diody-foto
popierwsze starsze BMW pracuja na podstawie ZCS,niewiem czy wiadomo o co chodzi
-
[EXX] Mata pasazera-eliminacja przez wlutowanie diody-foto
ale to nie VW,AUDI,SEAT,Skoda itd. :norty:
-
[EXX] Mata pasazera-eliminacja przez wlutowanie diody-foto
i dotego trzeba umiec sie tym opsluzyc,a nie tylko cos tam odpisac ,tylko tak na marginesie :norty:
-
kable zmieniarki
nie system niepozna zmieniarki,zrzeba programowac!
-
kable zmieniarki
sorry ale tu jest tylko opisane jak to otwozyc,myslalem ze to wiadome. Chodi tylko oto ze jak to sie rozlaczy i zwiadlowody ( LWL ) rozlonczy niebedzie ani TEL.,TV,i wszystkiego co z tym zwiazane tak jak i HUD. Dlatego po rozlaczeni trzeby koniecznie zamotowac ta zmieniarke i zamknac kolo LWL
-
VIN - czy zawsze wiarygodny po rozkodowaniu ??
ja bym sie cieszyl ze takie cos mam Co niewiezysz mu zbyt czy jak?
-
Nowy I-drive, dwa rodzaje??
pierwsza fotka to prawdopodobnie rok 2007 z Navi-Pro znany pod CCC i normalny Controller HIGH Droga to Skrzynia Sport Automatic i prawdopodobnie Navigaja multimedia znana pod CIC wajchy roznia sie tylko tym ze jepierwsza to zwykly automat,a druga Sport Automatic
-
e61 tryb transportu pomocy jak wyłączyc?
kazdy fachowiec ktory ma troche pojecia zrobi to tobie za maly pieniadz
-
CCC się kończy?(navi-profi)
to normalne ze strajhkuje CCC czytniko niedaja sobie zbyt rady z taka duza iloscia danych i przewaznie zawiesza sie system jna mam tez 2010 mape z wszystki,Radary itd. pasuje na 4,7 GB i dziala jak zloto bez zawieszania systemu
-
CCC się kończy?(navi-profi)
jaka miales plytke 8,4GB?