Ja się podepnę :p Problemu nie ma kiedy naprzykład nie pada i używam wycieraczek tylko do spryskania szyby i przejechania aż będzie sucha. Problem pojawia się kiedy pada deszcz, wycieraczki pochodzą kilka minut i przestają... czasem da się je jeszcze urochomić na 3iej pozycji, wtedy wszystko wraca na chwilę do normy a później już zero reakcji, działają tylko spryskiwacze. w pozycji I nic w pozycji II nic w pozycji III nic ale slychać "cyknięcie" któregoś z przekaźników w schowku. Ktoś może ogarnia temat?