Odlaczylem ten czujnik ale wydaje mi sie ze nic sie nie poprawilo ale co najdziwniejsze napisales ze po jego odlaczeniu na benzynie nie bedzie chodzil wyzej niz 2 tys obrotow a u mnie chodzi normalnie, obroty fatk zwiekszyly sie ale nic po za tym:(
Tak mam gaz zwykly nie sekwencje jakis z komuterem nie wiem dokladnie jaki, poprzedni wlasciciel go zalozyl a muli na benzynie i na gazie. Jutro odlacze ten czujnik przepustnicy i zobaczymy jaki bedzie efekt. Dzieki za rade:)
Witam Mam problem ze swoja buma jak w temacie auto ma mula dopiero od ok 3.5 tys obrotow czuc przyspieszenie. Ostatno zuwazylem ze trzesie silnikiem na wolnych obrotach. Kilka razy mialem wystrzal z kolektora jak silnik byl zimny ale to rzadkosc. W samochodzie od czasu gdy go eksploatuje zostalo wymienione: silnik krokowy i sonda obie czesci orginal wiec mozna je chyba wyeliminowac by byly przyczyna tego nieszczesnego mula. Bylem na diagnostyce komputerowej ale nic nie wykazalo. Czytalem ze moze to byc czujnik polozenia walka rozrzadu jaki i wiele innych ale wolabym jeszcze uslyszec innych opinie nan ten temat.
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.