Treść opublikowana przez Prezes_bmw
-
C0 GAZOWNICY MOGLI MI ZEPSUĆ????
Dzięki za pomoc, chyba faktycznie bez kompa nic się nie dowiem.
-
C0 GAZOWNICY MOGLI MI ZEPSUĆ????
Jak ja odłączam na benzynie nic się nie dzieje silnik chodzi tak samo, natomiast jak z powrotem ją podłączam silnik na chwilkę spada lekko z obrotów i wraca do normy.
-
C0 GAZOWNICY MOGLI MI ZEPSUĆ????
Tak to wygląda http://img462.imageshack.us/my.php?image=obraz003c3hf.jpg http://img462.imageshack.us/my.php?image=obraz004c7cq.jpg http://img462.imageshack.us/my.php?image=obraz005c1ga.jpg
-
C0 GAZOWNICY MOGLI MI ZEPSUĆ????
Jest to zwykła instalacja na mikserze, najgorsze jest to ze jak wyciagne mieszalnik z dolotu i z filtra jakies zwerzki co zamontowali gazownicy ,samochód nie ma takiej siły na bezynie wiec szukam winy gdzie indziej .Cały dolot powinien byc ok,poza tym ze odcieli mi kawałek przedłużki doprowadzajacej powietrze do filtra z zewnątrz, ale przy tym nie powinno byc az takiego spadku mocy? pozdrawiam
-
C0 GAZOWNICY MOGLI MI ZEPSUĆ????
A może zła sonde mi załorzyli???? poprostu nie od tej pojemności?? jest taka możliwoćś??
-
C0 GAZOWNICY MOGLI MI ZEPSUĆ????
Może własnie o tą sonde chodzi bo odziwo jak odstawiłem samochód do gazowania jak przyjechałem odebrac to powiedzieli mi ze miałem zepsutą sonde, jakos nie chciałem w to uwierzyć bo wszystko było ok.ale oni sie zobowiazali i wstawili mi nową. PS jak poznac że mam walnietą sonde???? Dieki Pozdrawiam.
-
C0 GAZOWNICY MOGLI MI ZEPSUĆ????
MAM BMW 320I E36 WANOS JAK JA KUPILEM SZŁA JAK WSCIEKŁA KRECIŁA BACZKI Z 2 NA SUCHYM ASFALCIE Z MIEJSCA BEZ PROBLEMU LECZ PO MIESIACU MUSIAŁEM JA ZAGAZOWAC BO NIE MOGŁEM WYTAŃCZYĆ NA WACHE,I WTEDY SIE ZACZEŁO MIAŁEM ZAŁOŻYC SEKENCJE ALE GAZOWNIK POWIEDZIAŁ MI ZE TAKĄ SAMĄ BEMKE GAZOWAŁ I WIE JAK TO ZROBIC ZE BEDZIE SZŁA NIE WIELE GORZEJ OD BEZYNY WIEC JA ZAŁOŻYŁEM I CO SIE OKAZAŁO ZE SAMOCHÓD STRACIŁ NA MOCY Z 50 KONI NA GAZIE A CO G0RSZE NAWET JAK WYCIĄGNE MIESZALNIK TO NA BEZYNIE TEŻ NIE IDZIE TAK JAK KIEDYS,Z 2 JUŻ SOBIE BACZKÓW NIE POKRECE.CZY BYM MUSIAŁ WYWALIC CAŁA INSTALACJE CZY CO ŻEBY WSZYSTKO WRUCIŁO DO NORMY MOZE ONI SIE JAKOS ZLE PODPIELI Z TĄ INSTALACJA CZY CO??? PROSZE O POMOC JESLI WIECIE CO MOZE BYC TEGO PRZYCZYNĄ...DIEKI POZDRAWIAM
-
Pytanie w sprawie instalacji gazowej
JA ZAŁOŻYŁEM DO SWOJEJ BEMKI ZWYKŁY GAZ I PUKI CO TO ZADNYCH PROBLEMÓW Z SZCZAŁAMI NIE MAM ,ODPUKAC ALE Z MOCĄ CIENIUTKO GDYBYM MIAŁ TERAZ WYBIERAĆ TO ZDECYDOWANIE SEKFĘCIA. POZDRAWIAM
-
CO ZROBIC ŻEBY LEPIEJ SZŁA
MYSLE NAD 2,5L ALE CZY KOMPUTER TEŻ MUSIAŁ BYM WYMIENIAC ALBO JAKIES WIEKSZE ZMIANY W INSTALACJI? POZDRAWIAM
-
CO ZROBIC ŻEBY LEPIEJ SZŁA
CZY KTOS MA KILKA TRIKÓW ABY PODNIESC MOC W BMW 320i 24V NIE DURZYM NAKŁADEM PIENIEDZY? A I JESZCZE JEDNO JAK SPRAWDZIC CZY SILNIK W BEMCE MA WANOS?
-
Silnik 320i na 325 zmiana tłoków i wału??
dlaczego przecież chyba ten sam silnik różni sie tylko skokiem wału i srednicą tłoka ?czy sie myle?
-
Silnik 320i na 325 zmiana tłoków i wału??
czy ktos wie czy mozna dopasować tłoki i wał napedowy z 325 do silnika 320i aby podniesc pojemnosc?oczywiscie po rozwierceniu cylindrów? pozdrawiam.