Od jakiegoś czasu przy wrzucaniu wstecznego odczuwalne jest takie lekkie szarpnięcie i głuchy dźwięk nie mam zielonego pojęcia co jest tego przyczyną... skrzynia jest ścisła sprzęgło też ok... nie wiem. Jeśli ktoś by wiedział to proszę o wypowiedzi.
Jeśli chodzi o ten brak mocy... miałem coś podobnego i co się okazało była to cewka... auto nieraz potrafiło chodzić na 3 cylindrach. przy przyspieszaniu kompletny brak mocy i strasznie nim telepało.
8 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.