Jutro zobacze ,w sumie to jeszcze nie sprawdzałem czy mam łańcuch czy pasek.wiem napewno ze mam 1.6 M40 z 93rok.Nie jestem jeszcze pewien czy ten drógi silnik ktory kupiłem to nie jest 1.8,poniewaz na kolektorze ssacym mial napis 1.8,choć z wygladu taki sam jak mój. http://koti.mbnet.fi/kapi_79/bmw_m40.jpg Jeśli sie okaze,ze naprawde ten drógi silnik to 1.8 to dało by sie samą głowice przenieść do 1.6? :) Pozdrawiam